МЗС Китаю відреагувало на заклик Зеленського щодо участі у Саміті миру в Швейцарії

МЗС Китаю дало відповідь на пропозицію президента України Володимира Зеленського щодо участі у Глобальному саміті миру, зазначивши, що підтримають ту конференцію, яку визнаватимуть як Росія, так і Україна. Про це повідомила речниця Міністерства закордонних справ Китаю Мао Нін під час пресконференції, - пише Lb.ua.

Міністерка закордонних справ зазначила, що на даний момент не може надати інформацію щодо відправлення офіційної делегації КНР на Глобальний саміт миру. 

"Щодо «української кризи», то Китай завжди дотримувався справедливої та об’єктивної позиції та наполегливо працював над сприянням мирних переговорів. Ми заохочуємо та підтримуємо всі зусилля, які сприяють мирному розв’язанню «кризи», і підтримуємо своєчасне проведення міжнародної мирної конференції, визнаної як Росією, так і Україною, за рівноправної участі всіх сторін, а також справедливого обговорення всіх мирнихі планів", – зазначила пані міністр. 

Мао Нін додала, що Китай готовий "підтримувати комунікацію з міжнародним співтовариством щодо просування політичного врегулювання кризи в Україні".

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті