Мобілізовані ув'язнені будуть служити в штурмових підрозділах

З мобілізованих до лав ЗСУ засуджених формуватимуть штурмові підрозділи. На початковому етапі до них не включатимуть інших бійців, розповів очільник Міністерства юстиції Денис Малюська в ефірі ТК "Ми-Україна" .

"Наразі це будуть штурмові підрозділи... Це будуть підрозділи, які поки що складаються виключно з осіб, які відбували покарання. Тобто це монолітні підрозділи без змішування з іншими військовослужбовцями", – пояснив міністр. 

Він розповів, що ті ув'язнені, які обрали долучитись до захисту України, ще не беруть участь у боях. Ці особи проходять навчання та підготовку. 

Водночас Малюська не виключив, що пізніше засуджених можуть доєднувати до підрозділів зі "звичайними" українськими захисниками.

Як відомо, у коментарі The New York Times міністр юстиції Денис Малюська заявив, що Україна вже звільнила 350 ув’язнених згідно із законом про мобілізацію засуджених. На розгляді перебувають ще 4300 заяв від ув’язнених, які хочуть долучитися до війська.

Нагадаємо, раніше заступниця міністра юстиції України Олена Висоцька розповідала, що завдяки ухваленню законопроєкту про мобілізацію засуджених лави ЗС України потенційно можуть поповнитися близько 26 000 людей, які нині перебувають у в'язницях, та ще 50 000 колишніх засуджених.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті