Мобілізовані ув'язнені будуть служити в штурмових підрозділах

З мобілізованих до лав ЗСУ засуджених формуватимуть штурмові підрозділи. На початковому етапі до них не включатимуть інших бійців, розповів очільник Міністерства юстиції Денис Малюська в ефірі ТК "Ми-Україна" .

"Наразі це будуть штурмові підрозділи... Це будуть підрозділи, які поки що складаються виключно з осіб, які відбували покарання. Тобто це монолітні підрозділи без змішування з іншими військовослужбовцями", – пояснив міністр. 

Він розповів, що ті ув'язнені, які обрали долучитись до захисту України, ще не беруть участь у боях. Ці особи проходять навчання та підготовку. 

Водночас Малюська не виключив, що пізніше засуджених можуть доєднувати до підрозділів зі "звичайними" українськими захисниками.

Як відомо, у коментарі The New York Times міністр юстиції Денис Малюська заявив, що Україна вже звільнила 350 ув’язнених згідно із законом про мобілізацію засуджених. На розгляді перебувають ще 4300 заяв від ув’язнених, які хочуть долучитися до війська.

Нагадаємо, раніше заступниця міністра юстиції України Олена Висоцька розповідала, що завдяки ухваленню законопроєкту про мобілізацію засуджених лави ЗС України потенційно можуть поповнитися близько 26 000 людей, які нині перебувають у в'язницях, та ще 50 000 колишніх засуджених.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті