У Білорусі розпочалися спільні зі ЗС РФ льотно-тактичні навчання

З 27 по 31 травня «в рамках вдосконалення єдиної регіональної системи ППО Білорусі та Росії» проводяться спільні льотно-тактичні навчання. Про це повідомило МО РБ, - пише ТГК «Беларскі Гаюн».

До навчань залучаються авіаційні бази, підрозділи зенітних ракетних і радіотехнічних військ ЗС РБ, а також екіпажі розвідувальної, винищувальної та армійської авіації ПКС ЗС РФ. Керівництво навчаннями здійснюватиме командувач ВПС і військ ППО Білорусі.

Під час навчань будуть відпрацьовані питання управління різнорідними силами авіації, а також організації взаємодії під час виконання ними навчально-бойових завдань. Основні зусилля будуть спрямовані на вирішення завдань із прикриття державних і військових об'єктів від ударів засобів повітряного нападу. Також на авіаційних полігонах екіпажам належить відпрацювати прикриття підрозділів сухопутних військ.

«Раніше ми повідомляли про прибуття на аеродром “Барановичі” восьми гелікоптерів Мі-8 і Мі-24 ВКС РФ. Крім вертольотів, на аеродромі постійно перебувають два розвідувальні літаки Су-24МР ПКС РФ і щонайменше чотири винищувачі Су-30СМ ПКС РФ. Також із 21 травня на аеродромі «Ліда» перебуває літак Іл-22ПП. Судячи з прес-релізу МО РБ, перераховані літаки і вертольоти братимуть участь у навчаннях від ПКС РФ", - пише паблік. 

Зазначається, що за інформацією «Беларскі Гаюн», з аеродрому «Мачулищі» вилетіли дванадцять вертольотів ВПС РБ. Частина з них прямує на аеродром «Барановичі», ще частина - на аеродром «Осовці».

«Активність, ймовірно, пов'язана з початком навчань. Польотів винищувальної та штурмової авіації ВПС РБ наразі не фіксується. Примітно, що (поки що) на офіційних ресурсах МО РФ немає інформації про проведення навчань. Укупі з передачею керівництва навчаннями білоруським військовим, це лише підкреслює «важливість» заходу для російської сторони. Аналогічним чином відбувалося і з висвітленням льотно-тактичних навчань 2023 року", - уточнив моніторинговий паблік.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті