У «ДНР» «судитимуть» 21-річну маріупольчанку Каплан, яку звинуватили у «шпигунстві» 

Так звана «прокуратура ДНР» скерувала до «суду» кримінальну справу стосовно мешканки Маріуполя Анни Каплан, яку підозрюють у передачі СБУ через месенджери даних про російські сили. Про це сьогодні, 27 травня, пишуть місцеві пропагандисти.

«Прокуратура ДНР затвердила обвинувальний висновок у кримінальній справі стосовно 21-річної громадянки України Анни Каплан. Вона обвинувачується за ст. 276 КК РФ (шпигунство). За версією слідства, у березні 2023 року Каплан, яка мешкає в Маріуполі, використовуючи месенджери, передавала співробітнику Служби Безпеки України відомості з координатами про місце дислокації особового складу одного з підрозділів Збройних Сил РФ, розташованого на території міста", - пишуть колаборанти.

Зазначається, що кримінальну справу направлено до «врховного суду ДНР» для розгляду по суті.

Каплан була затримана УФСБ Росії по «ДНР».

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті