Умеров закликав надати Україні дозвіл використовувати західну зброю на більшу відстань

Міністр оборони України Рустем Умеров під час звернення до учасників сесії Парламентської асамблеї НАТО закликав надати Україні дозвіл використовувати західну зброю на більшу відстань, а також звернувся до сусідніх країн - закрити небо над українськими західними регіонами зі своєї території. Про це він написав у Фейсбук 27 травня.

"Нам потрібно більше далекобійних можливостей, більше рішучості партнерів захистити наших людей і наші землі від терористичних атак. Наголосив на цьому у своєму онлайн-зверненні до учасників сесії Парламентської асамблеї НАТО, яка відбулася сьогодні в столиці Болгарії Софії", - написав Умеров.

Він наголосив, що росія намагається знищити все, що не може захопити, продовжує вбивати і тероризувати мирне населення, невинних людей.

"Щоб припинити це, закликав надати нам дозвіл використовувати західну зброю на більшу відстань. Підкреслив, що російські атаки на наші енергетичні об'єкти становлять загрозу і для наших сусідів", - заявив Умеров.

Міністр оборони також звернувся до сусідніх країн-членів НАТО, які не можуть надати нам свої системи ППО, закрити небо над українськими західними регіонами зі своєї території.

Нагадаємо, раніше парламентська асамблея НАТО закликала дозволити Україні бити західною зброєю по території РФ

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті