Голові Чечні Кадирову офіційно надали титул «Батька народу»

Парламент Чечні ухвалив закон, який уточнює посаду глави регіону чеченською мовою — «Мехк-Да» («Батько народу»), - повідомляє телеграм-канал Аstra.

"Мета цієї зміни - встановити однаковість у вживанні найменування посади глави регіону чеченською мовою, яка є державною мовою в ЧР", - пояснив голова чеченського парламенту Магомед Даудов.

Крім того, депутати також ухвалили поправку до Конституції ЧР, згідно з якою голова ЧР забезпечує територіальну цілісність Чеченської Республіки.

Як повідомлялося, депутати ВР України ухвалили проект постанови про визнання Чеченської Республіки Ічкерія тимчасово окупованою росією та засудили геноцид чеченського народу.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті