Верховна Рада України визнала Ічкерию тимчасово окупованою росією

Депутати ВР ухвалили проєкт постанови щодо визнання Чеченської Республіки Ічкерія тимчасово окупованою росією та засудили вчинення геноциду чеченського народу. Про це повідомляють нардепи Ярослав Железняк та Олексій Гончаренко у своїх Телеграм-каналах 18 жовтня.

За відповідну постанову проголосували - 287 голосів.

"Як голова міжфракційного обʼєднання “За вільний Кавказ”, вважаю, що це вкрай важливе рішення. путін вже дуже давно намагається поневолити чеченській народ, він поставив керувати свого гауляйтера кадирова, а тепер змушує чеченців воювати проти українців. Це типова імперіалістична політика росії по відношенню до інших народів", - пише Гончаренко.

"Росія повинна бути деколонізована, а Ічкерія повинна буде вільною. Раніше я подав у Раду постанову про визнання незалежності Ічкерії. Треба зробити цей крок і остаточно поставити хрест на імперіалістичній політиці росії", - додав він.

Як повідомлялося, уряд Чеченської республіки Ічкерія (ЧРІ), який діє за кордоном, звернувся до президента України, голови Верховної Ради та прем'єр-міністра України про визнання незалежності ЧРІ.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті