Понад 30 бойовиків кадировського "Ахмата" отримали нагороди Міноборони РФ за затримання "крокусівських терористів"

Глава Чечні Кадиров повідомив, що бойовики-"ахматівці", які нібито брали участь у затриманні таджиків, підозрюваних у теракті в підмосковному "Крокус Сіті Холі", отримали 12 медалей "За відвагу" і 20 відомчих нагород Міноборони РФ.

Як повідомлялося, раніше Кадиров заявив, що бійці полку "АХМАТ" брали участь у затриманні в Брянській області та зупинили авто терористів, які розстріляли людей у підмосковному "Крокусі" під час спроби нібито перетину російсько-українського кордону.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті