Побитий і пограбований чоловік звернувся в поліцію Москви. Замість допомоги отримав повістку й адмінпротокол за колір волосся, що "дискредитує армію"

Побитий і пограбований житель Москви прийшов у поліцію із заявою, але поліцейські склали на нього протокол через колір волосся і вручили повістку. Про це пише "ASTRA" 29 квітня.

"У Москві невідомі 27 квітня побили городянина Станіслава Нетесова - на нього напали на зупинці, вкрали телефон і вибили зуб. Наступного дня чоловік пішов у відділ поліції по Тверському району, щоб написати заяву про побиття і крадіжку. Однак поліцейські склали на Нетьосова протокол про дискредитацію армії (ч. 1 ст. 20.3.3 КпАП) через волосся, пофарбоване в блакитний, зелений і жовтий колір", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що силовики також зняли в молодого чоловіка відбитки пальців. Вони заявили Нетьосову, що змусять його "цілувати рідну землю в окопах", і вручили повістку до військкомату.

Раніше повідомлялося, що в Нижньому Новгороді РФ на п'ять діб заарештували дівчину в "райдужних" сережках за "екстремістську символіку".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
10.04.2026
17:10

Вибори в Угорщині. Країну чекає «Майдан»?

Президент Володимир Зеленський поряд із російським диктатором Путіним є одним із найненависніших політиків у країні. Тож чи справді Мадьяр у разі перемоги продемонструє кардинальний відхід від стилю Орбана – покаже час.
Світ
08.04.2026
21:40

«Завдаємо ядерний удар, а потім влаштовуємо публічні страти». Російські ЗМІ про Україну

«Чи не час уже вдарити по Банковскій?». «Скільки можна миндальничати? А то противник перебуває в упевненості, що ми можемо загрожувати лише постами Медведєва в соцмережах»
Країна
07.04.2026
20:40

Сергій Гармаш: Добровільний вихід ЗСУ з Донбасу стане легітимізацією анексії РФ

Теоретичне захоплення РФ Краматорська-Слов’янська через рік на тлі погіршення життя росіян, наростання проблем у російській економіці і втрати щонайменше 300 тисяч особового складу… Чи буде це розглядатися як перемога? А якщо Україна не зупиниться...
Всі статті