У Нижньому Новгороді РФ на п'ять діб заарештували дівчину в "райдужних" сережках за "екстремістську символіку"

Дівчину з райдужними сережками заарештували на п'ять діб у Нижньому Новгороді. Про це повідомили російські ЗМІ 1 лютого.

"Наприкінці січня 24-річна Анастасія сиділа в кафе зі своїм другом. Хлопець був у рожевому светрі, на якому був синьо-жовтий значок, а на Насті - сережки-жаби з семиколірною веселкою. До них підійшов незнайомий чоловік і в грубій формі зажадав зняти "екстремістську символіку", запитуючи у хлопців, чи знають вони, яка ситуація у нас у країні", - йдеться в повідомленні.

Видання підкреслює, що при цьому в символі представників ЛГБТ шість кольорів - відсутній блакитний.

Зазначається, що призвідник конфлікту зняв сцену в кафе на відео, незабаром ролик розлетівся інтернетом, і дівчину викликали на допит. Через сережки на неї склали протокол про демонстрацію екстремістської символіки. На думку поліцейських, прикраси символізували заборонений у Росії "міжнародний рух ЛГБТ".

"Сормовський суд Нижнього Новгорода визнав Анастасію винною і призначив їй п'ять діб арешту. За словами адвоката дівчини, суд послався на рішення Верховного суду про заборону "ЛГБТ-руху", - підкреслюється в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в РФ перевіряють на пропаганду ЛГБТ культовий для росіян кліп Шамана "Я русский". Кажуть, очі підведені і чоловіки його на руках носять.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті