Охочі перетнути КПП між РФ і "ЛНР" в Ізвариному і Гуковому вистоюють у багатогодинних чергах

І без того величезні черги на КПП між РФ і "ЛНР" в Ізвариному і Гуковому з обох сторін збільшилися напередодні травневих "свят". Про це повідомило джерело остроВа - місцева мешканка 29 квітня, відповідне відео опублікували місцеві Телеграм-канали 28 квітня.  

"Такі черги сьогодні на Ізварине і Гуково", - ідеться в підписі до відео.

Місцева мешканка пояснила, що черги стали більшими - принаймні саме з боку РФ - через те, що збільшилася кількість тих, хто бажає приїхати із «заробітків» із різних регіонів РФ додому на травневі "свята".

Зазначається, що ще 23 квітня генпрокуратура РФ обіцяла провести перевірку в російському мінтрансі через черги на КПП у «нових регіонах». Однак відтоді черги стали тільки більшими.

Раніше повідомлялося, що в селах Луганщини окупанти обходять двори в пошуках "підозрілих". Знайдені українські паспорти змушують міняти на російські.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті