"Ні живий, ні мертвий": став відомий діагноз Кадирова

Стан здоров'я 47-річного глави Чечні Рамзана Кадирова не залишає надій на його одужання, - повідомляє "Новая газета.Европа".

Журналісти провели розслідування і встановили, що в січні 2019 року лікарі вперше поставили йому діагноз "некроз підшлункової залози".

"Саме з 2019-го щонайменше двічі на рік Кадиров почав проходити регулярні, зокрема й хірургічні, процедури в ЦКЛ Управління справами президента РФ", - пише видання.

А влітку 2020-го глава Чечні перехворів на ковід і отримав у навантаження до основного захворювання, розвиток якого намагалися купірувати лікарі ЦКЛ, серйозні проблеми з ендокринною системою.

"Навесні 2022-го стан здоров'я Кадирова став стрімко погіршуватися, проте ця тема стала "топовою" тільки минулого року. Навіть найбільш неуважний спостерігач не міг не помітити, як унаслідок відмови нирок і застою рідини в легенях (наслідки основного захворювання) Кадиров збільшився в розмірах у півтора раза. Форма його живота набула всіх ознак панкреатогенного асциту, у нього з'явилася моторошна задишка, він став насилу говорити, повільно ходити, занадто тепло для чеченського клімату одягатися", - пише видання.

Також нагадується історія з торішньою госпіталізацією Кадирова в стані коми в реанімаційне відділення ЦКЛ Управління справами президента РФ.

За даними джерел видання в ЦКЛ Управсправами президента РФ (ці відомості ми змогли підтвердити в Управлінні ФСБ у ЧР), Кадиров потрапив у лікарню з гострою легеневою недостатністю, що розвинулася у нього в результаті передозування транквілізатором "Дормікум".

"Тому його перебування в ЦКЛ пояснили публіці вельми оригінальним чином. 20 вересня в соцмережах з'явилося відео, на якому Кадиров сидить у лікарняній палаті біля ліжка свого дядька Магомеда, обтиканого трубками і крапельницями. Сам глава Чечні на цьому відео нічого не говорить і майже не рухається. Замість нього говорять його найближчі соратники - Адам Делімханов і Бекхан Таймасханов. Лікар, співробітник ЦКЛ Управління справами президента, повідомляє, що пацієнт (імені якого він не уточнює) перебуває в лікарні два тижні і ще приблизно стільки ж йому необхідно пролікуватися до повної виписки. За дивним збігом, саме стільки часу Рамзан Кадиров провів у Москві, за офіційною версією - "у службовому відрядженні"", - пояснило видання.

Зазначається, що у вересні минулого року лікарям вдалося стабілізувати стан свого пацієнта і більш-менш повернути йому дієздатність.

"Однак, за відомостями нашого джерела в ЦКЛ Управління справами РФ, під час проведення загального обстеження ВІП-пацієнта було отримано дані МРТ мозку, результати якої привели близьких Кадирова в пригнічений стан. Ми цитуємо слова ще одного нашого джерела, близького до Адама Делімханова. Ось як він інтерпретував реакцію рідних Кадирова на невблаганний діагноз лікарів:

"Колишнього лідера вже не буде, [нова] хвороба буде серйозно [на нього] впливати. Навіть у тому випадку, якщо він зараз і оговтається, він буде вже ні живим, ні мертвим...""", - пише "Новая газета. Європа".

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті