Азербайджан поставив ультиматум вірменським військовим у Карабасі - вимагає підняти білий прапор

Вірменські збройні формування в Карабасі мають підняти білий прапор, здати всю зброю, а незаконний режим має саморозпуститися. В іншому випадку антитерористичні заходи будуть продовжені до кінця. Про це заявила Адміністрація президента Азербайджану, - повідомляє турецьке агентство "Анадолу".

Одночасно Адміністрація президента Азербайджану заявила про готовність Баку провести зустріч із вірменським населенням Карабаху.

"У зв'язку із закликом незаконного режиму, створеного і все ще підтримуваного Вірменією на території Азербайджану, до "початку переговорів", Адміністрація президента Азербайджанської Республіки повідомляє, що кілька разів запрошувала представників вірменського населення, яке проживає в Карабаському регіоні нашої країни, до діалогу з метою обговорення питань реінтеграції. Але вони щоразу від цього відмовлялися", - ідеться в заяві.

В Адміністрації заявили про готовність до зустрічі в місті Євлах із представниками вірменського населення, яке проживає в Карабаському регіоні.

"Однак для припинення антитерористичних заходів незаконні вірменські збройні формування повинні підняти білий прапор, здати всю зброю, а незаконний режим повинен саморозпуститися. В іншому випадку антитерористичні заходи будуть продовжені до кінця", - йдеться в заяві Адміністрації президента Азербайджану.

Як повідомлялося, Азербайджан почав активні бойові дії в Нагірному Карабасі.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті