Українські захисники, відбивши штурм окупантів біля Торського на Донеччині, знищили 2 танка та 3 БМП

Народний депутат Юрій Мисягін опублікував відео знищення техніки окупантів вчора, 12 травня, коли вони намагалися атакувати біля Торського на Донеччині. Про це він пише у своєму ТГК 13 травня.

"63-я механізована бригада + азовці + 45 артилерійська бригада відбили масований російський штурм біля населеного пункту Торське Донецької області. Захисниками України було знищено: один танк Т-90М,  три БМП-2 та танк Т-72В3", - повідомив Мисягін.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті