Снайпери окупантів обстріляли машину поліції під час евакуації громадян із Вовчанська

Російські снайпери обстріляли броньований позашляховик поліції під час евакуації громадян із Вовчанська Харківської області. Про це повідомляє у Телеграм Міністерство внутрішніх справ України.

"Ми заїхали на вулицю, звідки потрібно було забрати громадян, почули постріли у свій бік з околиць Вовчанська. У нас було влучання в лобове скло, де сидів водій, а також пасажирські вікна та двері. Коли ми розвернулися, то нам пробили колесо і вслід також стріляли", - розповів начальник відділу поліції № 1 Чугуївського районного управління поліції Максим Стецина.

Як зазначається, поліцейський автомобіль знову в строю і продовжує забезпечувати евакуацію населення.

Як повідомлялося, окупанти взяли в полон цивільних із Вовчанської громади. 

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті