Зеленський звільнив першого заступника глави Служби зовнішньої розвідки

Президент України Володимир Зеленський 13 травня замінив першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки, звільнивши з посади Андрія Алєксєєнка. Натомість посаду обійняв Олег Луговський. Про це свідчать відповідні укази №319/2024 та №320/2024, оприлюднені на сайті Офісу президента.

"Звільнити Алексєєнка Андрія Вікторовича з посади першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки України", - йдеться на сайті ОП.

Водночас цю посаду, відповідно до указу №320/2024, обійме Олег Луговський.

Андрій Алєксєєнко став першим заступником очільника Служби зовнішньої розвідки України 27 листопада 2017 року. У період з березня по червень 2019 року тимчасово виконував обов'язки голови Служби зовнішньої розвідки України.

Нагадаємо, раніше Зеленський звільнив з посади начальника Управління державної охорони. 

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті