ЗСУ розбили колону техніки й піхоту окупантів, які намагалися здійснити прорив на Харківщині

Сили підрозділів Третьої штурмової бригади й суміжних 66 окремої механізованої бригади, 77 окремої аеромобільної бригади ДШВ знищили танки-черепахи та БПМ-2 противника. Про це у Телеграм повідомила 3 окрема штурмова бригада (ОШБр).

"Три одиниці техніки знищено безповоротно й ще чотири - уражено. Противник розбігався посадками, але частину особового складу знайшли й зачистили - мінус до взводу російської піхоти, не рахуючи екіпажів. Увесь штурмовий підрозділ ворога було розбито, а цілей противника з прориву на ділянці фронту - не досягнуто", - йдеться в повідомленні в телеграм-каналі.

У бригаді зазначили, що окупантів уразили ударними дронами й бригадною артилерією.

Нагадаємо, на Донеччині підрозділи Сил оборони збили ворожий Су-25. 

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті