У путіна придумали для Шойгу нову посаду

Колишній міністр оборони росії Сергій Шойгу стане куратором Федеральної служби з військово-технічного співробітництва, але не її безпосереднім керівником. Про це заявив прес-секретар російського диктатора путіна Дмитро Пєсков, повідомляють росЗМІ 13 травня.

Як повідомляється, служба з військово-технічного співробітництва контролює купівлю, продаж та оренду зброї з іншими державами, а також співробітництво в галузі розробки зброї та військової техніки.

Раніше це відомство було виведено з-під юрисдикції мноборони РФ і тепер безпосередньо підпорядковане путіну. 

Нагадаємо, "ОстроВ" розбирався, що означатимуть відставки Шойгу і Патрушева для росії та України

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті