Салліван заявив, що найближчими днями США оголосять про новий пакет військової допомоги для України

Найближчими днями США оголосять про новий пакет військової допомоги для України. Що туди увійде — поки невідомо. Про це заявив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван під час брифінгу 13 травня, - пише NV.

Інших деталей він не розкрив, однак додав, що частина військової допомоги вже перебуває в Україні.

Нагадаємо, що 10 травня президент США Джо Байден схвалив новий пакет військової допомоги Україні на 400 мільйонів доларів. Зокрема, до нового пакету військової допомоги увійшли ракети для Patriot, додаткові HIMARS, а також боєприпаси до них.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті