Азербайджан почав активні бойові дії в Нагірному Карабасі

Міноборони Азербайджану опублікувало заяву про "локальні антитерористичні заходи" Збройних Сил Азербайджанської Республіки в Карабаському регіоні Азербайджану, розмістивши її 19 вересня на офіційному сайті.

"У межах заходів із застосуванням високоточної зброї виводяться з ладу виключно легітимні військові цілі та військова інфраструктура", - ідеться в заяві.

Стверджується, що "відповідну інформацію було розіслано вірменським жителям Карабаського регіону Азербайджану за допомогою мобільного SMS-сервісу".

"Водночас населення попереджається за допомогою гучномовців і поширюються інформаційні листівки. Буде організовано захист і охорону адміністративних, соціальних, освітніх, медичних, релігійних та інших об'єктів, безпека яких гарантується відповідно до законів Азербайджанської Республіки та норм міжнародного гуманітарного права. Жінкам, дітям, літнім людям, а також особам з обмеженими фізичними можливостями та хворим нададуть необхідну медичну допомогу, їх забезпечать питною водою і продуктами харчування", - ідеться в заяві.

Також Міноборони Азербайджану запевняє, що "з метою забезпечення евакуації населення з небезпечної зони на Лачинській дорозі та в інших напрямках створено гуманітарні коридори і приймальні пункти".

Зазначимо, що ексглава уряду Нагірного Карабаху Рубен Варданян повідомив у своєму телеграм-каналі про обстріл з боку Азербайджану. "У нас почався масований артобстріл", - пише Варданян.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті