Зеленський підтвердив візит до Києва Джо Байдена, який анонсував новий пакет допомоги на 500 млн доларів

Президент України Володимир Зеленський офіційно підтвердив візит до Києва президента США Джо Байдена у річницю розстрілу Героїв Небесної Сотні 20 лютого. Про це Зеленський написав у Телеграм. 

"Ваш візит – це дуже важливий прояв підтримки для всіх українців", – написав Зеленський. 

У свою чергу, Байден анонсував новий пакет допомоги Україні на 500 млн доларів.

"Це найбільша наземна війна в Європі за три чверті століття. І ви в ній досягли успіху, всупереч усім очікуванням, крім ваших власних. І я впевнений, що ви і надалі перемагатимете", - передає РБК-Україна слова президента США. 

За словами Байдена, великим викликом для американської адміністрації стало налагодження міжнародної коаліції на підтримку України.

"Ми побудували коаліцію країн від Атлантики до Тихого океану по всьому світу, куди входить понад 50 країн", - сказав президент США. 

За інформацією The New York Times, американський лідер прибув до Польщі, звідки й вирушив до української столиці потягом.

"Президент Байден здійснив годинну поїздку від кордону з Польщею, демонструючи рішучість його адміністрації перед вторгненням Росії в Україну", - пише видання. 

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті