Путін розділив «вагнерівців» на 4 групи і змішав з іншими найманцями - ЗМІ

Тисячі колишніх бійців ПВК «Вагнер» розділилися щонайменше на чотири групи. Змішуючи цих бійців з іншими найманцями, лояльними до Путіна, Кремль сподівається запобігти повторенню минулорічних подій. Про це пише Politico, - повідомляє ТГК Brief.

«Нові приватні армії вже розгорнуті по всьому світу для виконання спеціальних місій, зокрема в Україні та в Африці, де вони, як очікується, відіграватимуть таку саму дестабілізуючу роль на світовій арені, як і під командуванням Пригожина», - йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що одна з чотирьох груп входить до складу росгвардії Росії.

«Вона вже вирушила на територію України і втратила значну кількість бійців. Дві інші групи діють під контролем міністерства оборони та московських спецслужб. Четверта група все ще працює над тим, щоб узяти під контроль колишні сили «Вагнера» в деяких африканських столицях", - йдеться про чотири групи колишніх “вагнерівців”, які з'явилися.

Про склад нових підрозділів відомо небагато, зокрема, скільки в них найманців із ПВК «Вагнер» Пригожина та інших воєнізованих угруповань.

«Пригожин-молодший, ймовірно, командує деякими підрозділами в Центральноафриканській Республіці та Малі. У ЦАР після смерті Пригожина його колишні підлеглі значно розширили шахту, але поки не знайшли ефективних шляхів збуту і транспортування корисних копалин. Потужності з дезінформації тепер, найімовірніше, перебувають під контролем російської служби зовнішньої розвідки", - пише Politico.

Як повідомлялося, сили військового лідера Судану Абдель Фаттаха аль-Бурхана досягають прогресу у війні з повстанськими силами, підтримуваними російським «Вагнером», завдяки допомозі з боку України. 

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті