Деокупація і конкретні кроки: Зеленський заявив, що провів важливу Ставку

Президент України Володимир Зеленський заявив, що відбулася значима Ставка Верховного Головнокомандувача, на якій розглянуті питання деокупації, воєнного бюджету та звіти про ситуацію на фронті. Про це голова держави пише на своїй сторніці у соцмережах 10 листопада.

"Важлива Ставка. Стратегічне бачення деокупації нашої землі та конкретні кроки для його втілення. Уточнення всіх планів і розрахунків для продовження активних дій", - розповів Зеленський.

"Воєнний бюджет на наступний рік. Акцент на тому, щоб стати самодостатнішими щодо снарядів, ракет, дронів, бронетехніки. Звіти від командувачів про поточну ситуацію на фронті на всіх ключових напрямках: Куп’янський, Бахмутський, Авдіївський, Мелітопольський та лівобережжя Херсонщини", - пояснив президент. 

Також він додав, що були прийняті конкретні рішення щодо захисту Херсона.

"Буде підсилення протиповітряної оборони, засобів контрбатарейної боротьби, РЕБ та розвідки", - зазначив він. 

Крім того, Зеленський відзначив, що була окрема доповідь щодо евакуації українців та громадян наших країн-партнерів із Гази. "Робота триває", - резюмував президент.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті