Зеленський: Якщо судилище у Маріуполі відбудеться – росія може забути про дипломатію

РФ може забути про дипломатію, якщо у Маріуполі таки відбудеться судилище над українськими військовополоненими. Про це 23 серпня на прес-конференції за підсумками саміту Кримської платформи заявив Володимир Зеленський.

"Ми говоримо про те, що якщо буде судилище або ті чи інші страшні кроки, можна забути про всю майбутню хоч якусь там дипломатію", - заявив президент.

Також глава держави зазначив, що він все ще сподівається на успішні обміни полонених. Так, лише через офіційні обміни вдалося повернути 144 полонених. Але Зеленський додав, що були і неофіційні обміни.

"Ми пам'ятаємо, скільки було на "Азовсталі", ми займаємося цим напрямком, це дуже складно", - наголосив Зеленський.

Зазначимо, що це не вперше, коли Зеленський застеріг росіян від проведення судилища над полоненими українцями. Раніше він уже заявляв, що "суд" над українськими військовополоненими у Маріуполі стане лінією, за якою переговори з РФ неможливі.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті