Школи в Шульгинці навчатимуть дітей за українськими програмами – голова громади (посилання на форму)

Учні закладів середньої освіти тимчасово окупованої Шульгинської сільської громади Старобільського району можуть продовжити навчання за українськими програмами українською мовою. Про це повідомила голова Шульгинської сільради Наталія Петренко на своїй сторінці у Facebook.

"Оголошуємо набір на 2022/2023 навчальний рік в українських школах Шульгинської громади, за українськими програмами та навчальними планами", – написала сільська голова.

Як вона уточнила, щоб дитина продовжила чи розпочала таке навчання, батьки повинні заповнити спеціальну форму за посиланням.

Петренко підкреслила, що навчання буде проходити дистанційно, у форматі онлайн.

"Адміністрація шкіл та вчителі-предметники, що знаходяться виключно на підконтрольній Україні території, радо чекають на вас", – написала Петренко.

Раніше повідомлялось, що школярі окупованої Старобільської громади можуть продовжити навчання за українськими програмами.

Також раніше "ОстроВ" повідомляв, як Шульгинська громада розвивалась до початку повномасштабної російської збройної агресії та окупації регіону.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті