"Ніколи не підписуйте з Росією жодних договорів". Подоляк звернувся до пострадянських країн

Радник глави Офісу Президента України Михайло Подоляк у своєму Телеграм-каналі 19 вересня опублікував пост російською мовою, у якому закликав пострадянські країни "ніколи не підписувати з Росією жодних договорів". Так Подоляк відреагував на загострення військових дій між Вірменією та Азербайджаном.

"Чергове нагадування всім пострадянським країнам: Росія завжди і всіх зраджує. А російська "миротворчість" або "членство в російськоцентричній ОДКБ" - це незмінний ніж у спину в кризовій ситуації. Якщо ви, звісно, не готові делегувати Росії частину своєї суб'єктності та суверенітету. Тому ніколи не підписуйте з Росією жодних договорів, не ведіть з нею серйозних перемовин, не приймайте "миротворчі контингенти" і не відчиняйте двері для російської пропаганди та корупції. "Дружба" з Росією завжди закінчується однаково", - написав Подоляк.

Як відомо, Вірменія є членом проросійської Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ). Однак російські "миротворці" не змогли нічого зробити 19 вересня, коли між Вірменією та Азербайджаном загострилися військові дії.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті