Держдеп США: Російські сили спробують просунутися на Харківському напрямку, однак значний прорив їм не вдасться

США очікують, що російські сили спробують просунутись вперед на Харківському напрямку в найближчі тижні, втім значного прориву їм не вдасться досягнути. Про це заявив головний заступник речника Держдепартаменту США Ведант Пател, - повідомляє "Голос Америки".

"Росія продовжує свою агресію. І ми очікуємо, що Росія буде намагатись просуватися вперед на Харківському напрямку. І цілком можливо, що Росія досягне подальших успіхів у найближчі тижні", - заявив Пател.

Однак, за його словами, США не очікують великого прориву російських військ зокрема тому, що Київ має отримати більше оборонної допомоги від союзників.

"Ми не очікуємо серйозних проривів. Окрім того, з часом додаткові надходження допомоги від США та подальша підтримка інших партнерів дозволять Україні й надалі протистояти такому виду агресії. Ми як і раніше переконані, що Україна зберігає ключові переваги в цій війні, а її армія залишається хороброю та ефективною бойовою силою, яка завдає значних втрат російській армії", - підсумував Пател ситуацію із російським наступом на Харківщині.

Як повідомлялося, Салліван заявив, що найближчими днями США оголосять про новий пакет військової допомоги для України.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті