У Зеленського заявили, що Україна не має стосунку до теракту в "Крокусі"

Україна не має жодного стосунку до стрілянини в підмосковному "Крокус Сіті Хол". Про це у Телеграм заявив радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк.

"Щодо подій у московському "Крокус-Сіті" в російському Підмосков'ї, де просто сьогодні сталася стрілянина, певні терористичні дії з боку невстановлених осіб. Давайте зафіксуємо: Україна абсолютно точно не має жодного стосунку до цих подій", - заявив Подоляк.

Як він зазначив, "по-перше, у нас повномасштабна, повноцінна, велика, інтенсивна війна з російською регулярною армією і з Російською Федерацією як країною. І все буде вирішено на полі бою. Для України важливо провести ефективні бойові дії, наступальні дії для того, щоб знищити російську регулярну армію і, таким чином, закінчити цю війну".

По-друге, за словами Подоляка, Україна ніколи не використовувала терористичних методів ведення війни. Водночас він зазначив, що, зі свого боку, саме в новітній російській історії неодноразово були випадки, коли використовувалися ті чи інші теракти проти своїх же громадян.

"Каширське шосе, Норд-Ост - для виправдання тих чи інших геноцидних дій проти тієї чи іншої етнічної групи", - зазначив він.

Радник глави Офісу президента також звернув увагу на те, що "ще задовго до цього теракту, а саме - 9 березня, дипломатичні представники іноземних держав у Росії попереджали про можливість проведення терактів для наступних пропагандистських чи якихось інших дій РФ, щоб продовжувати виправдовувати масштабну мобілізацію, мілітаризацію та геноцидні ракетні обстріли цивільного населення України".

"Вважаю, що Російській Федерації потрібно точно зупинятися у своєму тероризмі як методі ведення війни проти свого населення і населення України", - резюмував Подоляк.

Нагадаємо, аналітик  Сергій Гармаш заявив, що теракти в Москві Кремль може використовувати як привід для введення військового стану або чергової хвилі мобілізації в РФ

Як повідомлялося, увечері 22 березня в підмосковному концертному залі "Крокус Сіті Хол" перед концертом гурту "Пікнік" сталася стрілянина з постраждалими та загиблими.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті