Фінансова столиця Німеччини стала новим містом-побратимом Львова

Німецький Франкфурт, фінансова столиця Німеччини, став новим містом-побратимом Львова. Про це у Телеграм 14 травня повідомив мер Львова Андрій Садовий.

"Це вже 24-те місто в світі та третій німецький муніципалітет, з яким у Львова налагоджені партнерські відносини. Хочу подякувати меру Майку Йозефу. Треба мати велику відвагу та беззаперечну впевненість, щоб починати нові партнерства з країною, що перебуває у війні. Це не просто фіксація моменту, а дуже чіткий знак віри та залученості у нашу спільну перемогу", - зазначив Садовий.

Він акцентував, що під час підписання угоди мер Франкфурта наголосив на європейському майбутньому України.

"Завдяки таким партнерам ми вже фактично є членами європейської родини. Ця співпраця наближає нас до дня офіційного вступу до ЄС", - вважає Садовий.

Він нагадав, що головний офіс Національного банку та головний офіс Європейського Центрального банку також знаходяться у Франкфурті.

"Провели зустрічі з банкірами, в тому числі з банком KfW, які свого часу надали грант у 6 млн євро на будівництво трамваю на Сихів. Але про це пізніше!", - пообіцяв мер Львова.

Як повідомлялося, Львівщина офіційно стала побратимом штату Каліфорнія.

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті