З прифронтових громад Харківської області евакуйовано понад 7,5 тисячі цивільних мешканців

Рятувальники та поліцайські евакуювали понад 7,5 тисячі мешканців прифронтових громад Харківщини з моменту активізації бойових дій станом на 14 травня. Про це, розмістивши відповідне відео, повідомило МВС України в Телеграм 14 травня. 

"Понад 7500 жителів евакуйовано спільними зусиллями співробітників ДСНС та Нацполіції на Харківщині", - йдеться в повідомленні. 

Зокрема, на відео показано евакуацію мешканців з Липецької та Вовчанської громад області.

Раніше повідомлялось, що окупанти взяли в полон цивільних із Вовчанської громади.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті