Литва розкритикувала рішення МОК допустити до змагань спортсменів із РФ і Білорусі

Литва виступила з критикою рішення Міжнародного олімпійського комітету про допуск російських і білоруських спортсменів до змагань. Про це 29 березня повідомило видання Delfi з посиланням на заяву міністерки освіти, науки і спорту Литви Юргіти Шюгждінене.

"МОК стверджує, що в змаганнях не зможуть брати участь тільки спортсмени, які активно підтримують війну. Дуже цікаво, що в цьому контексті означає активно?", - сказала міністерка.

Рішення Міжнародного олімпійського комітету допустити російських і білоруських спортсменів у змагання викликає величезне розчарування. Зокрема тому, що "не буде рішення, яке влаштує всіх, і нам доведеться з цим жити".

"Чи виникає в Томаса Баха запитання, як ми житимемо, знаючи, що майже триста українських спортсменів ніколи не візьмуть участі в жодних змаганнях, зокрема й загиблий кілька днів тому чемпіон Європи з боксу серед молоді, який загинув?" - підкреслила Шюгджінене.

Міністерка також зазначила, що Литва має продовжувати роботу з тим, щоб міжнародні федерації "не втратили голову" і не змінили вже ухвалені рішення щодо недопуску російських і білоруських спортсменів до участі в міжнародних змаганнях.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Олімпійському комітеті РФ також залишилися незадоволені рішенням МОК і критеріями допуску росіян.

Статті

Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Всі статті