Литва розкритикувала рішення МОК допустити до змагань спортсменів із РФ і Білорусі

Литва виступила з критикою рішення Міжнародного олімпійського комітету про допуск російських і білоруських спортсменів до змагань. Про це 29 березня повідомило видання Delfi з посиланням на заяву міністерки освіти, науки і спорту Литви Юргіти Шюгждінене.

"МОК стверджує, що в змаганнях не зможуть брати участь тільки спортсмени, які активно підтримують війну. Дуже цікаво, що в цьому контексті означає активно?", - сказала міністерка.

Рішення Міжнародного олімпійського комітету допустити російських і білоруських спортсменів у змагання викликає величезне розчарування. Зокрема тому, що "не буде рішення, яке влаштує всіх, і нам доведеться з цим жити".

"Чи виникає в Томаса Баха запитання, як ми житимемо, знаючи, що майже триста українських спортсменів ніколи не візьмуть участі в жодних змаганнях, зокрема й загиблий кілька днів тому чемпіон Європи з боксу серед молоді, який загинув?" - підкреслила Шюгджінене.

Міністерка також зазначила, що Литва має продовжувати роботу з тим, щоб міжнародні федерації "не втратили голову" і не змінили вже ухвалені рішення щодо недопуску російських і білоруських спортсменів до участі в міжнародних змаганнях.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Олімпійському комітеті РФ також залишилися незадоволені рішенням МОК і критеріями допуску росіян.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті