"Бігайте самі". Російські спортсмени образилися на рішення МОК

Президент Олімпійського комітету росії Станіслав Поздняков заявив, що озвучені МОК критерії допуску на міжнародні змагання росіян та білорусів "є неприйнятними для Олімпійського комітету Росії". Про це пишуть російські ЗМІ.

"Рішення виконкому МОК розцінюємо як визнання їхньої помилки, здійсненої в момент ухвалення рекомендацій 28 лютого 2022 року про недопуск росіян та білорусів до міжнародних змагань", - цитують Позднякова російські ЗМІ.

Повідомляється також, що голова федерації лижних гонок РФ Олена Вяльбе прямо заявила: "Я категорично проти нейтрального статусу, тим більше багато добавок: "хто не підтримує СВО", "хто не в силових та озброєних структурах" та "хто не брав участі в концертах Z ". Моя думка: не потрібні нам на таких умовах їхні міжнародні змагання!".

А лижниця Вероніка Степанова відповіла відверто грубо: "А чи не пішли б ви на фіг з усіма своїми умовами та рекомендаціями, шановний МОК?.. Бігайте самі в такому разі".

Як повідомлялося, Міжнародний олімпійський комітет схвалив рекомендації для спортивних федерацій щодо вибіркової участі російських і білоруських спортсменів у змаганнях, дозволивши їм брати участь у міжнародних турнірах оише в статусі нейтральних атлетів.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті