Литва розкритикувала рішення МОК допустити до змагань спортсменів із РФ і Білорусі

Литва виступила з критикою рішення Міжнародного олімпійського комітету про допуск російських і білоруських спортсменів до змагань. Про це 29 березня повідомило видання Delfi з посиланням на заяву міністерки освіти, науки і спорту Литви Юргіти Шюгждінене.

"МОК стверджує, що в змаганнях не зможуть брати участь тільки спортсмени, які активно підтримують війну. Дуже цікаво, що в цьому контексті означає активно?", - сказала міністерка.

Рішення Міжнародного олімпійського комітету допустити російських і білоруських спортсменів у змагання викликає величезне розчарування. Зокрема тому, що "не буде рішення, яке влаштує всіх, і нам доведеться з цим жити".

"Чи виникає в Томаса Баха запитання, як ми житимемо, знаючи, що майже триста українських спортсменів ніколи не візьмуть участі в жодних змаганнях, зокрема й загиблий кілька днів тому чемпіон Європи з боксу серед молоді, який загинув?" - підкреслила Шюгджінене.

Міністерка також зазначила, що Литва має продовжувати роботу з тим, щоб міжнародні федерації "не втратили голову" і не змінили вже ухвалені рішення щодо недопуску російських і білоруських спортсменів до участі в міжнародних змаганнях.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Олімпійському комітеті РФ також залишилися незадоволені рішенням МОК і критеріями допуску росіян.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті