До окупованого Мелітополя завезли свіжих "чмобіків". Зрадник Рогов обіцяє, що будуть пострілі та вибухи

На окуповану територію Запорізької області привезли нову партію мобілізованих росіян. Про це пише один із маріонеткових керівників цієї частини регіону Володимир Рогов.

"До Запорізької області прибувають мобілізовані військовослужбовці…", - повідомляє він.

За словами зрадника Батьківщини, "у передмісті Мелітополя йде їхня підготовка. Бійці проходять бойове злагодження... Будуть лунати звуки пострілів та вибухів".

Після цього мобілізованих окупантів відправлять на передову.

Як повідомлялося раніше, російські мобілізовані різко збільшили кількість скарг на своє становище на фронті в Україні.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті