Російські "чмобіки" різко збільшили кількість скарг на своє становище на фронті

Російські мобілізовані різко збільшили кількість скарг на своє становище на фронті в Україні. Про це повідомляє Телеграм-канал "Вёрстка".

Згідно з повідомленням, за місяць військовослужбовці з 16 регіонів РФ записали відеозвернення про погану підготовку, відсутність спорядження та «м'ясні штурми».

З початку лютого в мережі почали масово з'являтися відеозвернення мобілізованих росіян. За підрахунками «Вёрстки», за місяць такі звернення записали військовослужбовці щонайменше з 16 регіонів.

7 березня мобілізовані з трьох регіонів РФ - Іркутської та Новосибірської областей, і навіть з Красноярського краю, поскаржилися путіну, що їх «відправляють на забій». Це вже третє звернення військовослужбовців полку 1439 до президента РФ.

Також 7 березня у мережі з'явилося звернення мобілізованих із Калінінградської, Мурманської та Архангельської областей. Вони озвучили аналогічні скарги – погрози командування, відправлення на смертельні штурми та проблеми із постачанням.

6 березня мобілізовані з Білгородської області, які перебували у територіальній обороні, поскаржилися на відправку «штурмувати села» в Україні без підготовки.

4 березня мобілізовані з Краснодарського краю виклали звернення, в якому розповіли, що їх без підготовки відправляють на «безглузді штурми» на Донеччині.

4 березня мобілізовані з Оренбурзької області попросили путіна розібратися з проблемами. Список скарг аналогічний - "беззаконні накази", відправка на штурм без підготовки, відсутність спорядження.

3 березня в телеграм-каналах з'явилося звернення до путіна від мобілізованих з Мордовії та Марій Ел. Вони повідомили, що їх без документального оформлення прикріпили до луганських військових, після чого без підготовки відправили на штурм.

А в лютому звернення записали мобілізовані з Омська, Тиви, Самари, Татарстану, Іркутської області, Башкортостану, Марій Ел, Калінінградської та Оренбурзької областей.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті