Житель Донецька підірвався на території будинку культури 

В окупованому Донецьку повідомляють про поранення жителя через вибуховий пристрій на території будинку культури "Смолянка". Про це повідомив "мер" міста Олексій Кулемзін 26 квітня.

У Куйбишевському районі на території БК "Смолянка" по вул. 60-річчя СРСР підірвався на невідомому вибуховому пристрої та отримав осколкові поранення 52-річний співробітник Будинку культури", - написав колаборант", - зазначив Кулемзін.

Він додав, що наразі чоловіка доправлено до лікувального закладу.

Зазначимо, що через окупацію частини Донецької області росіянами перевірити цю інформацію неможливо.

Як повідомлялося, в окупованому Донецьку 24 квітня нібито обстріляли Кіровський район біля шахти ім. Скочинського, поранено двох чоловіків. Скочинського, поранено двох чоловіків.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті