ЗМІ озвучили дату, коли путін оголосить нову хвилю мобілізації в РФ

Нову хвилю мобілізації в росії можуть оголосити уже після проведення так званого "Єдиного дня голосування", запланованого на 10 вересня 2023 року. Про це з посиланням на джерела в українській розвідці пише "Дзеркало тижня" 28 серпня.

"В останній декаді вересня путін може підписати указ про мобілізацію. Вона торкнеться навіть росіян за кордоном", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що в Кремлі підготували проєкт указу путіна про оголошення мобілізації. Очікується, що указ буде підписаний наприкінці вересня.

"За словами співрозмовника ZN.UA, дата підписання указу вибрана невипадково", – пише видання.

По-перше, до цієї дати в росії вже пройде "Єдиний день голосування" і негативна реакція росіян на указ не вплине на їх підтримку кандидатів від "Єдиної Росії". По-друге, очікується, що на момент підписання указу з відпусток та канікул повернеться більшість російських громадян.

Зазначається, що в указі також планується запропонувати тим росіянам мобілізаційного віку, які знаходяться за кордоном, повернутися до росії протягом тижня після підписання документу путіним і відслужити один рік в ЗС РФ.

Раніше з посиланням на Буданова повідомлялось, що росія розглядає можливість додатково мобілізувати ще 450 тисяч осіб.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті