Зрадник Батьківщини Ходаковський отримав від путіна посаду в Росгвардіі - командуватиме карателями СОБРу та ОМОНу в "ДНР" 

Засновника терористичного батальйону "Восток" Олександра Ходаковського указом путіна призначено на посаду заступника начальника Головного управління Росгвардії у так званій "ДНР". Цю інформацію підтвердив сам колишній офіцер спецназу СБУ.

На новій посаді зрадник Батьківщини відповідатиме за роботу спецпідрозділів - СОБР і ОМОН".

Основним завданням Росгвардії є "участь в охороні громадського порядку, забезпеченні громадської безпеки", тобто, з огляду на реалії сучасної Росії, участь у каральних акціях щодо незгодних із політикою Кремля.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті