"Вогнем і мечем". Бойовик Ходаковський заявив, що всіх, хто не підтримує російську окупацію, буде вигнано із захоплених територій 

Творець проросійського батальйону "Восток" Олександр Ходаковський заявив, що всі, хто не підтримує російську окупацію, будуть вигнані із захоплених територій. Про це написав у себе в Телеграм.

"Це не обов'язково будуть ті, хто активно зі зброєю в руках протистоїть нам сьогодні - зброя в руках, як не дивно, не показник. Це можуть бути звичайні громадяни, які живуть звичайним життям і не думають про те, щоб іти вбивати", - виносить він вирок мирним жителям.

"Якщо отрута останніх десятиліть міцно проникла в їхній мозок - вони... будуть змушені піти по миру", - обіцяє він виганяти навіть пасивних прихильників України.

"Чи переслідуємо ми мету очистити від них простір, на який претендуємо?", - ставить бойовик риторичне запитання. "Якщо... вони створять фактор додаткової загрози... ми змушені будемо захищатися", - пояснює він плановані каральні заходи.

"А чи можемо ми нічого не чіпати і залишити людей жити у своєму світі, ізолювавшись від нього всіма доступними способами? На жаль, не можемо... Тут людські долі стають заручниками обставин, хоч би як ми підігрівали свій природний гуманізм.", - пише він.

"Ми прийшли з вогнем і мечем", - не приховує він антигуманну сутність російської "СВО".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті