"Вогнем і мечем". Бойовик Ходаковський заявив, що всіх, хто не підтримує російську окупацію, буде вигнано із захоплених територій 

Творець проросійського батальйону "Восток" Олександр Ходаковський заявив, що всі, хто не підтримує російську окупацію, будуть вигнані із захоплених територій. Про це написав у себе в Телеграм.

"Це не обов'язково будуть ті, хто активно зі зброєю в руках протистоїть нам сьогодні - зброя в руках, як не дивно, не показник. Це можуть бути звичайні громадяни, які живуть звичайним життям і не думають про те, щоб іти вбивати", - виносить він вирок мирним жителям.

"Якщо отрута останніх десятиліть міцно проникла в їхній мозок - вони... будуть змушені піти по миру", - обіцяє він виганяти навіть пасивних прихильників України.

"Чи переслідуємо ми мету очистити від них простір, на який претендуємо?", - ставить бойовик риторичне запитання. "Якщо... вони створять фактор додаткової загрози... ми змушені будемо захищатися", - пояснює він плановані каральні заходи.

"А чи можемо ми нічого не чіпати і залишити людей жити у своєму світі, ізолювавшись від нього всіма доступними способами? На жаль, не можемо... Тут людські долі стають заручниками обставин, хоч би як ми підігрівали свій природний гуманізм.", - пише він.

"Ми прийшли з вогнем і мечем", - не приховує він антигуманну сутність російської "СВО".

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті