ЗСУ майже повністю знищили терористичний батальйон "Восток" - Ходаковський

ЗСУ майже повністю знищили терористичний батальйон "Восток". Цей факт визнав його засновник бойовик Олександр Ходаковський у себе в Телеграм.

"Понад рік підрозділ був розкиданий по ділянці фронту, що значно перевершувала "норми потреби", і танув досить швидкими темпами", - написав він.

"Звідти" вибиралися в госпіталь або на цвинтар, і тільки кількість фотографій бійців, які пішли назавжди, на пам'ятному стенді своїм зростанням свідчила про те, що десь ведеться важка робота, несумісна з життям", - повідомив він про серйозні втрати створеного ним НЗФ.

"Обставини нарешті дозволили вивести людей на відпочинок і поповнення, і мені відкрилася досить гнітюча картина: ще трохи такого режиму - і від підрозділу не залишилося б нічого і нікого боєздатного", - визнав він.

За словами Ходаковського, "Восток" не єдиний батальйон, який зазнав серйозних втрат у боях проти ЗСУ.

"Довелося поспілкуватися з великою групою з іншого батальйону, теж виведеного для визначення подальшої долі - виглядають не краще", - написав він.   

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті