"Вся надія на старих". Бойовик Ходаковський відмовив російській молоді у праві обирати майбутнє

Засновник терористичного батальйону "Восток" Олександр Ходаковський, нині один із начальників "управління Росгвардіі по ДНР", відмовив російській молоді у праві обирати майбутнє. Про це він відкрито заявив у себе в Телеграм.

"Напередодні чотирнадцятого року... поклоніння Заходу і його цінностям досягло у нас рівня "самозречення". Це поклоніння пронизувало все наше життя від простого до складного: від музики, фільмів, шмоток і тачок - до "свободи і демократії", - засудив він спроби РФ стати частиною цивілізованого світу. Винні в цьому, на думку Ходаковського, росіяни молодого і середнього віку. "Цілі покоління виросли на імпортній "жуйці" і не розуміють, чого ми від них хочемо".

Виправити ситуацію, впевнений бойовик, зможе тільки старше покоління, виховане за часів СРСР. "Вся надія зараз на "старих" - на тих, хто ще читав паперові книжки. Ми повинні встигнути, поки ще живі й дієздатні. Подорослішали на зламі епох, ввібрали в себе все світло і всю темряву нашої історії, зуміли щось зрозуміти в цьому житті важливого - ми повинні встигнути закласти основи майбутньої Росії, здатної до самостійного плавання", - запропонував він зробити майбутнє Росії схожим на її минуле. 

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті