Загін "козаків" відмовляється брати участь у боях під Вугледаром через величезні втрати

Загін так званих козаків відмовився від участі у боях під Вугледаром через величезні втрати. Про це 23 лютого повідомляє Генштаб ЗСУ.

"У зв'язку з провалом наступу та значними втратами у живій силі під Вугледаром, особовий склад добровольчого так званого козачого загону відмовляється від подальшої участі у наступальних діях", - повідомили українські військові.

Також за даними Генштабу, ці "козаки" раніше були придані 155 бригаді морської піхоти Тихоокеанського флоту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти розпочали перекидання підрозділів з Маріуполя під Вугледар.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті