"У нас 600 осіб із відпусток не повернулися". Окупант скаржиться на дезертирів (перехоплення ГУР)

Російські військові скаржаться, що інші окупанти не повертаються на фронт із відпусток. Про це 7 червня повідомляє Головне управління розвідки з посиланням на опубліковане перехоплення телефонної розмови рашиста.

"Коротше, пі***ць! Прикинь, я кажу, це жопа, бл* - 600 осіб з відпустки не повернулися. Через свавілля через це, яке тут коїться", - скаржиться військовий своїй дружині.

Російський військовий також заявив, що в його підрозділі залишилися одні "мобіки" і нормальних командирів немає. А ті, що є - "поклали" строковиків у штурмах, а потім написали, що це були контрактники.

Сама ця розмова відбулася ще наприкінці зими - але вже тоді окупанти чекали на український контрнаступ і скаржилися, що наші воїни постійно б'ють по них артилерією.

"Копали ці *бані окопи на "передку", бл*, їх усіх об***рили, бл*. Потім ми якраз зайшли - нас із ранку почали. Ми заступили тільки, через годину нас почали обсипати", - заявив він.

При цьому російська артилерія не надає підтримки своїм бійцям на передовій.

Нагадаємо, що в іншій перехопленій розмові окупант скаржився на алкоголізм у військах і на те, що в армію "гребуть без розбору".

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті