Російський окупант скаржиться на алкоголізм у військах і на те, що в армію "гребуть без розбору" (перехоплення ГУР)

Російський окупант поскаржився на алкоголізм у його підрозділі та на те, що в армію РФ мобілізують "усіх підряд". Перехоплену розмову 5 червня опублікувало Головне управління розвідки.

"У нас тут, бл**ь, є 1-ша і 2-га рота - вони, на**й, тут один одного х**рять на**й, нап'ються і стріляють один в одного", - каже росіянин своєму знайомому.

Також окупант розповів про випадок, коли через необережне поводження з гранатою в "1-й роті" загинув один і були поранені ще два російські солдати. Усе це призводить до того, що нечисленні добровольці в його підрозділі намагаються звільнитися.

Також цей військовий у розмові заявив, що в росії триває мобілізація - тільки в Новосибірській області нібито збиралися призвати вісім тисяч осіб. Причому сам він, як і його товариші по службі, на фронті "навічно".

Наприкінці розмови окупант поскаржився і на проблеми російських військових із технікою та спорядженням. Нібито в російському Міллеровому йому видали тільки звичайні автомат, бронежилет і каску. А техніки в його підрозділі і зовсім немає.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в іншій перехопленій розмові окупант скаржився на втрати біля Лиману та Кремінної.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті