Творча студія для дітей-ВПО з Луганщини почала працювати у Дніпрі (адреса)

Творчу студію для дітей-переселенців організували у Дніпрі на базі Кремінського хабу, повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисого у своєму телеграм-каналі 14 вересня.

"Відтепер щовівторка та щочетверга на базі Дніпровського гуманітарного хабу Кремінської громади діє декоративно-вжиткова студія "Чудова майстерня" Кремінського центру дитячої та юнацької творчості", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що студія діятиме протягом усього навчального року, вже укомплектовано першу групу з десятьох учнів-ВПО Луганщини від шести років.

Адреса хабу: м. Дніпро, вул. В. Антоновича, 89.

Раніше повідомлялось, що жителів Луганської області незалежно від місцезнаходження дистанційно консультує юристка з 15-річним стажем.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті