Ватажок «ДНР» поїхав у російську Казань налагоджувати зв'язки з ісламським світом. «Талібан» теж там

Ватажок «ДНР» Денис Пушилін укотре залишив ввірену йому «республіку» і вирушив на форум «Росія - ісламський світ» у російську Казань. Сюжет про це показали на місцевому телебаченні.

У Казані він «розповів про можливості ВЕЗ і перспективи співпраці». Як наочність ватажок «ДНР» презентував стіни окупованого регіону. 

У форумі окрім представників терористичної «ДНР» у напівсекретному режимі бере участь делегація забороненого і визнаного в РФ терористичним руху «Талібан».

Як повідомлялося раніше, майже всю першу декаду травня Денис Пушилін провів у Росії: брав участь в «інавгурації» Путіна, брав участь у святкуванні 9 травня і навіть далеко від земляків відзначав «день республіки».   

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті