Пліснява та нестача меблів: омбудсмен перевірив, як живуть переселенці на Хмельниччині

Уповноважений із прав людини Дмитро Лубінець повідомив про порушення у місцях тимчасового проживання ВПО на Хмельниччині. Про це він пише у своєму ТГК 15 травня.

"Моніторингова група у Хмельницькій області відвідала місця тимчасового проживання ВПО: Завалійківський дошкільний навчальний заклад «Сонечко»; Курівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок».  У них ВПО забезпечені меблями, побутовою технікою, безкоштовним проживанням і компенсацію комунальних витрат. Однак, також виявили низку проблем: відсутність вентиляції, пліснява, незадовільний санітарно-гігієнічний стан, нестача меблів і необхідність облаштування кухні", - повідомив Лубінець.

Він додав, що у зв’язку з цим направлені листи з рекомендаціями для усунення недоліків. "Продовжуємо здійснювати моніторингові візити", - акцентував омбудсмен.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті