У селі на Тернопільщині відкрили будинок для переселенців

У селі Козівка Великогаївської громади на Тернопільщині відкрили будинок для внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє у Фейсбуці Тернопільська ОВА.

"Адміністративну будівлю у селі Козівка переобладнали під житло для внутрішньо переміщених українців завдяки спільному проєкту «Реконструкція приміщень адміністративного будинку для розміщення внутрішньо переміщених осіб». Цей спільний проєкт реалізований Великогаївською територіальною громадою за підтримки Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України та Швейцарського Червоного Хреста", - йдеться у повідомленні.

У двоповерховій будівлі облаштували 16 приміщень, у яких зможуть проживати близько 50 осіб. У будинку створені усі необхідні умови для того, щоб люди почувалися комфортно та безпечно. Зокрема тут провели ремонт та утеплення фасаду будівлі; побудували котельню; замінили вікна та двері; облаштували санвузли та кухні; виготовили нові меблі; закупили побутову техніку та кухонну гарнітуру; провели доброустрій території та інші роботи.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті